Dámska hodvábna šatka s veľkým štvorcom

Navrhnite si svoje vlastné hodvábne šatky pomocou 100% skutočného prírodného hodvábu a svojho vlastného zákazkového dizajnu. Pri výrobe potlačeného hodvábu používame hodváb najvyššej kvality, ktorý ponúka najväčšiu živosť farieb. Ohromujúca hodvábna saténová tkanina má na opačnej strane len prehliadku okolo 20% a ohromujúcu jasnosť dostanete na tvár, ktorú dostanete s prírodnou tkaninou. Úžasný prírodný textil pre tlačenú hodvábnu šatku.

Podrobnosti o produkte

Dámska hodvábna šatka s veľkým štvorcom


Navrhnite si svoje vlastné hodvábne šatky pomocou 100% skutočného prírodného hodvábu a svojho vlastného zákazkového dizajnu. Pri výrobe potlačeného hodvábu používame hodváb najvyššej kvality, ktorý ponúka najväčšiu živosť farieb. Ohromujúca hodvábna saténová tkanina má na opačnej strane len prehliadku okolo 20% a ohromujúcu jasnosť dostanete na tvár, ktorú dostanete s prírodnou tkaninou. Úžasný prírodný textil pre tlačenú hodvábnu šatku.Fotografie ženskej hodvábneho veľkého štvorcového šálu

Female Silk Large Square Scarf


Silk Large Square Scarf


 Large Square Scarf


Profil spoločnosti

HangZhou HuaCuiYuan Silk CO., Ltd
HangZhou HuaCuiYuan Hodvábna CO, Ltd so sídlom v roku 2005. Máme 14 rokov skúseností s dodávaním hodvábnych šatiek. Naša spoločnosť sa špecializuje na ODM & OEM vysoko kvalitné hodvábne šatky a veľkoobchod s obľúbeným dizajnom. Počas posledných desiatich rokov naša pracovitá šprinta prilákala rôzne druhy klientov z celého sveta.


Square Scarf


Dizajn na mieru:
Ak máte vlastné návrhy: Naskenujte svoje návrhy, návrhy by mali byť veľkým obrázkom v súboroch PSD, AI, PDF, JPEG najmenej 300 DPI, ak je to možné, uveďte pantónové číslo farby.

V prípade veľkého súboru nám ho môžete odoslať pomocou prevodu alebo schránky.

Ak nemáte vlastné návrhy: Tu sú k dispozícii rôzne vynikajúce návrhy, ktoré sa dôrazne odporúčajú. Môžeme vám poskytnúť návrhy podľa vašich preferencií pre hromadnú výrobu s vašim logom.


Beach Cover SilkSwimwear


Swimwear Silk


Náklad:

Luxury swimwear


Hot Tags: ženský hodvábny veľký štvorcový šál, Čína, výrobca, dodávateľ, továreň
Vyšetrovanie

You Might Also Like