Šál šifónu Coral Silk

Hodvábna šifónová tkanina, super ľahká a priedušná, dokonca sa dá nosiť aj v lete. Veľkosť: 55 x 170 cm. Hem: ručne valcovaný lem.

Podrobnosti o produkte

> Vyrobené zo 100% hodvábneho šifónu. Ľahký a mäkký. Pohodlný pocit na pokožke. Tento koralový farebný dlhý šál je skvelým doplnkom vášho neformálneho alebo formálneho oblečenia v každom ročnom období.

> Vysoká priehľadnosť, číry s krásnym zakrytím.

Návod na údržbu: Čistite alebo jemne umývajte ruky v studenej vode a na vzduchu, potom jemne stlačte a pritom mierne navlhčite

Rýchle podrobnosti :


Fotografie šál šifónu Coral Silk

Coral Silk Chiffon Scarf


Coral Silk Chiffon Scarf-1


Coral Silk Chiffon Scarf-2


Coral Silk Chiffon Scarf-3


Coral Silk Chiffon Scarf-4

Horúca značka: koralový hodvábny šál, Čína, továreň, výrobca, dodávateľ, prispôsobené, hromadné Súvisiace produkty.


Súvisiace produkty:

Summer Thin Silk Scarf-4Thin Silk Scarf


Fabric:

Coral Silk Chiffon Scarf


Spôsob tlače:

V porovnaní s tradičnou tlačou (sieťotlač) je digitálna tlač novou metódou modernej spoločnosti. Digitálna tlač dokáže tlačiť zložitejšie vzory a najlepšie sa používa pre položky, ktoré vyžadujú veľké množstvo detailov a objednávky menšieho množstva. rýchlo a vytlačené pomocou počítača, vďaka ktorému sú farby presnejšie.

Long Chiffon Scarf


Ako rozlíšiť skutočné hodváb?

„Skutočné hodváb“ sa líši od umelého hodvábu, jeho kvalita sa líši medzi skutočnou a nepravou produkciou hodvábu, tu je niekoľko spôsobov, ako ich rozlíšiť.


Vzhľad: vynikajúce zakrytie hodvábneho vlákna, nie také pevné ako vlákno; ruky sa cítia mäkké, hodvábne, bohaté, avšak hodvábne tkaniny s chemickým vláknom sú suché, v lete horúce av zime chladné.


Identifikácia: Najjednoduchšou metódou je odoberať vzorky z malej hodvábnej nite, rozžiareného fúkania, šnupania o dym a chlpatý je zápach hodvábu, pretože hodváb je bielkovinové vlákno, je to isté ako vôňa pálenia vlasov alebo vlny ,


Summer Thin Silk Scarf-9



Hot Tags: Šál šifónu Coral Silk, Čína, výrobca, dodávateľ, továreň
Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť