Domov > O nás

HUACUIYUAN je profesionálny OEM dodávateľ pre vlastné šatky, tkaniny, hodvábne odevy a doplnky, ako sú Pocket štvorcov, Foulards, Väzby, očné masky, Skinny šály a vankúše. Zaviazali sme sa k tomu, že našim zákazníkom po celom svete ponúkame produkty najvyššej kvality.

PROFIL SPOLOČNOSTI

Založená v roku 2005, sme priama tlač továreň vybavená najmodernejšími zariadeniami, aby spĺňali najvyššie štandardy. V súčasnosti máme 2 digitálne tlačiarne dovážané z Talianska, 6 vysokorýchlostných tlačiarní a 10 priemerných tlačiarní s kapacitou 200 000 metrov mesačne.

Trváme na použití prvotriedneho hodvábneho materiálu, 6A triedy pre všetky naše hodvábne typy, čo má za následok skvelý pocit z ruky a vynikajúce farby a tlač.

CUSTOM SILK SCARF

NAŠA SLUŽBA

Hodvábne šatky, tkaniny, kravaty a pyžamy sú našou výhodou produktov, a existuje široká škála tkanín v rôznych špecifikáciách pre váš výber.

Sortiment : Šatky, tkaniny, pyžamá, kravaty, vreckové štvorčeky, chudé šatky a vankúše.

Materiál : všetky druhy hodvábneho materiálu, bavlny, ľanu, modálu, viskózy, vlny, kašmíru a tiež ich zmesi. Polyester je tiež funkčný.

Vzorky sú k dispozícii pre kontrolu kvality materiálu, tlače a lemovania. Opýtajte sa, prosím, prostredníctvom nás ,   budeme Vás kontaktovať a dohodneme prepravu.

Spracovanie : Digitálna tlač, sieťotlač, ručná maľba a farbenie.

CUSTOM SILK SCARF

CUSTOM SILK SCARF


NAŠI ZÁKAZNÍCI

custom silk scarf.jpg

Požiadajte o cenovú ponuku a získajte ju v priebehu niekoľkých pracovných hodín.